česky | deutsch | english
25.5. hotel opět otevřen!!!

WELLNESS

Hotel Kapitol **** nabízí pronájem privátního wellness, které je vhodné pro ty z vás, kteří pro svůj odpočinek upřednostňují intimnější a klidnější prostředí. Privátní wellness je vybaveno saunou, jacuzzi, sprchou, odpočinkovou zónou s LCD TV a vlastním zázemím. K dispozici je každý den od 8 do 24 hodin. Privátní spa je nejen pro ubytované hosty, ale také pro veřejnost. Je to ideální místo pro chvíle strávené ve dvou a rovněž jako varianta spojení relaxace a zábavy v okruhu svých přátel či kolegů z práce. Čistota a komfort jsou u nás samozřejmostí. Pro každou rezervaci je do jacuzzi vždy napuštěna čistá voda.
 
CENÍK
                                hoteloví hosté                                   ostatní hosté
1 - 4 osob                 500Kč / 2hodiny                                 1500Kč / 2hodiny
                                  250Kč / každá další hodina                500Kč / každá další hodina
Cena zahrnuje: finská sauna pro 4 osoby, jacuzzi pro 3 osoby, napuštěná čistá voda do jacuzzi, zapůjčení prostěradla a ručníku na osobu, wifi připojení na internet , 2 LCD TV a k osvěžení pro Vás bude připravena voda s citronem 
Po předchozí domluvě za příplatek Vám můžeme připravit i župany, láhev sektu, drobné občerstvení, kávu nebo svíčky  pro navození ještě příjemnější atmosféry. 
 
REZERVACE
Je nutná předchozí rezervace min. 24hodin před na tel. +420775555920, emailem na adresu hotelkapitol@kapimost.cz nebo osobně na recepci hotelu. Zrušení rezervace musíte učinit nejpozději 3 hodiny předem. Rezervace je závazná. V případě nedostavení se na rezervovaný termín je nutné uhradit vzniklou škodu. 
 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › SPA, relax

© 2021 Insion

Hotel Kapitol****

Jaroslava Průchy1915/24, CZ-43401 Most

Tel.: +420 775 555 920

hotelkapitol@kapimost.cz

 

REZERVACE
od: do:

AKČNÍ
NABÍDKA